Projekt EGOFIT byl vytvořen na základě výběru sportovních talentů, potřeb profesionálních sportovců, ale i pro zkvalitnění pohybové stránky běžné populace. Jsme skupina profesionálů, která poskytuje kompletní služby pro vaše sportovní potřeby.

Naším hlavním zaměřením je tvorba komplexních programů na základě specializovaných genetických vyšetření lidského genomu. Genetická vyšetření a analýzy nabízejí nové cesty v oblasti sportu a proto jsme se rozhodli jít touto cestou.

Díky genetickým testům se dá vybrat vhodný druh sportu pro každého z Vás a nastavit kompletní služby pro Vaše pohybové aktivity. Komplexní sportovní balíčky obsahují informace a poradenství v oblasti tréninku, výživy, regenerace, fyzioterapie atd.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími ve svých oborech, jako jsou doktoři, fyzioterapeuti, psychologové a další. Podílíme se také na sportovních projektech v aplikovaném výzkumu.

Rádi Vám poskytneme ty nejkvalitnější služby dle konkrétních požadavků.

Děkujeme za Vaši přízeň!

Kontakt

EGOFIT

EGOFIT s.r.o.
Ovocný trh 580/2
Praha 1
PSČ: 110 00
tel.: +420 702 108 110
info@egofit.cz
IČO: 24301868
Číslo účtu: 259546619/0300

 

 

 

REFERENCE

Erik Kimmel

Reprezentant ČR ve sjezdu horských kol
Trénink na základě analýzy DNA mi pomohl nasměrovat sportovní kariéru k novým cílům. Do náročné předsezonní přípravy jsem nastoupil s upravenými tréninkovými metodami, které posunuly moji celkovou přípravu na nejkvalitnější stupeň tréninku.

Jakub Mach

Závodník ve veslování a triatlonu
Vždy jsem chtěl zjistit pro jaký druh sportovních disciplín je můj genotyp vhodnější. Díky genetické analýze jsem zjistil, co jsem potřeboval a proto jsem se mohl zaměřit na lepší trénink a přípravu. Vyladil jsem ještě více detaily ve svém tréninku a má příprava je kvalitnější.